Сьогодні, 06 вересня 2018 року, з нагоди Дня підприємця, який цьогоріч відзначався 02 вересня, у Костопільській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар-нарада з приватними підприємцями та керівниками малих підприємств з питань вирішення проблем зайнятості, об’єднання зусиль служби зайнятості та роботодавців для покращення ситуації на ринку праці.

У роботі семінару взяли участь Олександр Середа, голова Костопільської райдержадміністрації, Віталій Повх, начальник відділу економічного та інвестиційного розвитку райдержадміністрації, Василь Харченко, директор районної філії Рівненського ОЦЗ та працівники відповідних відділів  філії.

У ході зустрічі Василь Харченко розповів присутнім про результати роботи служби зайнятості у питаннях підтримки підприємницької ініціативи та сприяння у розвитку підприємництва.

Очільник району, Олександр Середа ознайомив присутніх  із досягненнями в економічному розвитку Костопільщини, зокрема, про те, що у порівняні з початком року зупинилася тенденція до припинення роботи суб’єктами господарювання та закриття власної справи та подякував присутнім за вагомий внесок у розвиток підприємництва в районі, створення нових робочих місць.

 Працівники районної філії Рівненського ОЦЗ інформували присутніх про:

  • основні положення законодавства про зайнятість та державне соціальне страхування на випадок безробіття щодо задоволення попиту роботодавців на робочу силу;
  • працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії, особливості працевлаштування інвалідів,
  • можливості організації навчання та стажування безробітних під замовлення роботодавців;
  • можливості підготовки кадрів у Рівненському центрі профтехосвіти державної служби зайнятості,
  • порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими потребами, порядку отримання ваучерів.

  – про дотримання законодавства під час прийому та звільнення працівників, відповідальності роботодавців за порушення законодавства про зайнятість.

Учасники заходу обговорили практичне застосування інструментів регулювання ринку праці, обмінялись думками із тематики.

По завершенні заходу за активну співпрацю зі службою зайнятості та з нагоди Дня підприємця кращим роботодавцям було вручено подяки обласного центру зайнятості.

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>