10 травня 2019 року у приміщенні Костопільської районної державної адміністрації відбулася зустріч учнів 11-х та 10-х класів шкіл міста Костополя з викладачами та випускниками Національного університету «Острозька академія».

Учасникам заходу гостей представив голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, який у вступному слові привітав майбутніх випускників із Святом матері, побажав їм гарно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, зробити правильний вибір своєї майбутньої професії.

Викладач Острозької академії Катерина Якуніна розповіла нашим одинадцятикласникам про відкриття у закладі нової спеціальності «Практична філософія. Консалтинг та коучинг», повідомила про особливості вступу до вищого навчального закладу та можливості працевлаштування випускників.

Випускниця Острозької академії, прозаїк, поетеса, голова Рівненської організації Національної спілки письменників України Ірина Баковецька-Рачковська у своєму виступі зазначила, що випускники нової спеціальності швидко та творчо адаптовуються до нових професій, видів та форм зайнятості в умовах розвитку сучасного суспільства.

Відома письменниця-землячка Зоя Дідич, спілкуючись із випускниками, наголосила на важливості здобуття молоддю вищої освіти, повернулася до славної історії Національного університету Острозька академія, назвала відомих випускників цього закладу.

Зустріч знайшла активний відгук в учнівської молоді, діти зацікавилися можливістю навчання у закладі, ставили запитання гостям.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>