Саме день 08 травня присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

У ці дні ми вшановуємо кожного, хто боровся з нацизмом: фронтовиків, бійців партизанських загонів, української повстанської армії, працівників тилу – хранителів живої пам’яті про війну, найпочесніших гостей наших урочистих заходів.

Сьогодні, як і щороку, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники влади району і міста привітали теплими словами ветеранів і вручили квіти,  подарунки та грошову допомогу.

Очільник району побував у гостинах у двох ветеранів-очевидців подій Другої світової війни та вручив квіти, матеріальну допомогу від депутата Рівненської обласної ради Василя Кльопа.

«У ці дні ми завжди згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, і щиро дякуємо та низько вклоняємося Вам – ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Важко знайти слова, якими можна було б виразити усю вдячність за виявлені мужність, силу духу, самопожертву, яку виявили Ви в боях за рідну землю», – зазначив у своєму вітанні ветеранам Олександр Середа.

Цьогоріч меценатами вітального марафону стали ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», ТОВ «Свиспан Лімітед», Костопільська районна організація Товариства Червоного Хреста України, районна організація ветеранів України, районного братства ОУН-УПА імені генерала-хорунжого Клима Савури. Також до теплих слів вітань долучився педагогічний колектив Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т.Г. Шевченка», працівники Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

У ході спілкування ветерани ділилися спогадами про жахіття війни, про неповторне відчуття Перемоги у далекому 1945 році.

 Перемога була потрібна нам тоді і потрібна сьогодні! Пам’ятаємо!Перемагаємо!

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>