IMG_3004

28 лютого під головуванням Олександра Середи,   голови Костопільської райдержадміністрації, за участі голови Костопільської районної ради Сергія Ткачука, першого заступника міського голови Андрія Ткачука, керівників відділів, секторів апарату райдержадміністрації, структурних  підрозділів, керівників територіальних органів міністерств та  інших центральних органів виконавчої влади, сільських голів, голів ОТГ, представників засобів масової інформації відбулося засідання колегії райдержадміністрації.IMG_3009

Про виконання місцевих бюджетів району за  2017 рік доповіла Ірина Валюченко, начальник фінансового управління райдержадміністрації. IMG_3008Вона зазначила, що за 2017 рік до місцевих бюджетів району надійшло 121775,5 тис.грн. власних доходів (на 41,3 відсотка або на 35612,4 тис.грн. більше, ніж у 2016 році). Зростання власних доходів проти минулого року забезпечено по всіх місцевих бюджетах району, окрім Великостидинського сільського бюджету. Виконання планових призначень із надходження власних доходів загального фонду, передбачених розписом із урахуванням змін на звітний період, по району забезпечено на 105,3 відсотка (понад завдання надійшло 6107,3 тис.грн.). Виконані районний, міський, 14 сільських бюджетів. Щодо бюджетів об’днаних територіальних громад, то за 2017 рік виконання Пісківського сільського бюджету по власних доходах загального фонду забезпечено на 141,2 відсотка (план з урахуванням змін на звітний період 1880,6 тис.грн., фактично надійшло 2656,2 тис. грн.) або більше на 775,6 тис. грн.  Виконання Деражненського сільського бюджету забезпечено на 103,5 відсотка (затверджений план з урахуванням змін – 7242,5 тис. грн., надійшло – 7498,9 тис. грн.)  або більше на 256,4 тис. грн.     

Перший заступник голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль доповів про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за 2017 рік, відмітивши, що за обсягами реалізованої продукції район посідає друге місце серед районів та четверте – серед регіонів області після міст  Рівне, Вараш та Рівненського району. За результатами минулого року у загальнообласному рейтингу Костопільський район посів 7 місце.

IMG_3016Олександр Коваль наголосив на позивних напрацюваннях в агропромисловому комплексі району, зумовлених збільшенням валового збору зернових культур, посіву озимих культур та збільшення вирощування продукції тваринництва. Відмічено реалізовані проекти із будівництва та реконструкції,  здійснені капітальні та поточні ремонти закладів соціальної сфери, проведення вуличного освітлення, ремонт доріг, на що  спрямовано 52,95 млн. грн., у тому числі, з державного бюджету 25,7 млн.грн., з обласного – 20,8 , з районного – 4,14, із міського та сільських – 2,3 млн. грн.

IMG_3015

Голова райдержадміністрації Олександр Середа зазначив, що саме завдяки спільним зусиллям Костопільської райдержадміністрації, депутатського корпусу районної ради, депутатів Рівненської обласної ради від Костопільського району, зокрема, Василя Кльопа та Руслана Потапчука, вдалося реалізувати понад 23 проекти, задекларовані Програмою соціально-економічного розвитку Костопільського району на 2017 рік. Зокрема, в повному обсязі реалізовано проекти з енергоефективності: капітальний ремонт теплового вузла з встановленням обліку та регулювання споживання теплової енергії  у Злазненській та Маломидській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, здійснено капітальний ремонт мережі внутрішнього освітлення з застосуванням енергозберігаючих технологій в Костопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка».  Серед масштабних проектів – введенння в експлуатацію школи на 226 учнівських місць  у селі Пісків загальною вартістю 47,4 млн. грн.

Знаковим є те, що вже на початку 2018 року з бюджету області, за сприяння наших депутатів в області, зокрема Василя Кльопа, були враховані  звернення райдержадміністрації до голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка щодо виділення коштів для фінансування проектів та виділено кошти на капітальний ремонт (утеплення фасаду) приміщення школи I-III ступенів №4, капітальний ремонт будівлі (заміна частини вікон, дверей та благоустрою дворової частини території) Берестовецької ЗОШ I-III ступенів (1млн.450тис.грн.), проведення вуличного освітлення в Яполотській та Підлужненській сільрадах (505 тис.грн.), ремонтні роботи в ДНЗ №3 «Сонечко» м.Костопіль (300 тис.грн.).

Вагомо, що проект реконструкції трибун та бігових доріжок стадіону «Колос» Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи у Костополі, якісно підготовлений та поданий на розгляд обласної комісії з відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку, був відібраний у числі інших 82 проектів (чотирнадцятий у списку) на фінансування цьогоріч за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

«Така суттєва фінансова підтримка за рахунок коштів обласного, державного бюджетів та перспективи співфінансування з районного бюджету вселяє впевненість у тому, що у 2018 році буде реалізовано ряд запланованих проектів та завдань, які передбачені Програмою соціально-економічного розвитку району на 2018 рік. І це засвідчує, що Костопільщина розвивається»підсумував керівник району.

Під час засідання колегії у «різному» було обговорено питання продажу підакцизних товарів  на території сільських рад,  використання земель,  підвозу вчителів до сільських шкіл, надання послуг перевізниками, наповнення сільських бюджетів, призову до лав Збройних сил України та сприяння у розшуку осіб, котрі самовільно залишили військові частини тощо.

Із врахуванням  внесених доповнень та доручень члени колегії одноголосно прийняли та підтримали  проекти розпоряджень голови райдержадміністрації із розглянутих питань.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>