Так! Я буду крізь сльози сміятись,

Серед лиха співати пісні,

Без надії таки сподіватись,

Буду жити! Геть думи сумні!

Народження кожної дитини – це величезне щастя для усіх батьків. Народження дитини з особливими потребами не є винятком, лише потребує певних додаткових знань і зусиль щодо забезпечення цих потреб. А винагорода за ці зусилля – посмішка, новий крок і нові досягнення дитини – усе, що робить її унікальною і неповторною.

Сьогодні, 16 січня 2019 року, у Костопільському районному краєзнавчому музеї відбулося відкриття незвичайної виставки робіт, адже авторами експозиції стали діти з особливими потребами, вихованці та батьки – члени Громадської організації «Сонячний промінь» та вихованці гуртка «Промінь надії» Костопільського будинку школярів та юнацтва.

P1020186 P1020189

Олександр Середа, голова Костопільської райдержадміністрації, привітав учасників заходу із відкриттям виставки творчих робіт  «особливих» дітей, побажав  успіхів та віри у власні сили, зазначив, що захист прав та інтересів дітей з особливими потребами завжди був і залишається в пріоритеті держави.

P1020209

Варто зазначити, що гуртківці є активними учасниками  та переможцями районного конкурсу творчих робіт “Як живемо і вчимося – наші мрії”, обласного етапу Всеукраїнських конкурсів: “Годівничка”, “Птах року”, “Знай і люби свій рідний край”, “Космічні фантазії”.

Мистецькі вироби  «сонячних промінчиків» вирізняються своєю майстерністю і оригінальністю, дарують миті позитивних емоцій.

У виставковій залі можна було оглянути виставку робіт дітей, які приваблювали чудово підібраними кольорами та якістю виконання. Милували око вироби з бісеру, мила та свічок ручної роботи вишивки, багато інших виробів.

P1020169 P1020177 P1020182

Кожен твір – це спроба відтворити власний світ за допомогою полотна, акварелі, ниток, це маленький шедевр, який дає дітям з особливими потребами стимул для вдосконалення своєї майстерності та майбутніх життєвих перемог.

Хай щастить вам, любі дітки!

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>