28 травня 2019 року відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які будуть реалізовуватися за рахунок додатково виділених Рівненській області коштів державного фонду регіонального розвитку. Комісією підтримано 23 проектні заявки із 27, що відповідали вимогам конкурсу.

Проект «Будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну на базі Костопільської ДЮСШ за адресою: провулок Артилерійський, 5а м. Костопіль, Рівненська область» отримав у підсумку 58,5 бала і посів 4 місце в рейтинговому оцінюванні.

«Важливо, що комісія підтримала об’єкти спортивної та соціальної сфери. Це і є пріоритетами у нашій роботі. Серед них – реконструкція стадіону «Авангард» і будівництво садочків на вул.Коновальця у Рівному та Сарнах, басейну у Костополі, спортшколи в Острозі та інші», – прокоментував голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

«Радіємо, що на шляху розбудови  інфраструктури Костопільщини відбуваються позитивні зрушення. І це стало результатом плідної командної роботи, завдяки підтримці Олексія Муляренка, голови Рівненської ОДА, депутатських корпусів Рівненської обласної та Костопільської районної рад, працівників РДА. Переконаний: басейну –бути!» – зазначає Олександр Середа, голова Костопільської РДА.

Варто зазначити, що на будівництво басейну у 2019 році планується скерувати 20,0 млн. грн., в тому числі 2,0 млн. грн. з районного бюджету.

Попереду затвердження проекту у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та на бюджетному комітеті Верховної Ради України.

Нагадаємо, що 26 квітня цього року проект із будівництва басейну у м. Костопіль попередньо погоджено міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим, про що повідомлено відповідним листом голову Костопільської райдержадміністрації Олександра Середу.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>