21 вересня пройшов районний конкурс вокальних та вокально- інструментальних ансамблів працівників закладів освіти, який проводився районною радою Профспілки працівників освіти і науки України спільно з відділом освіти Костопільської районної державної адміністрації із метою виявлення і підтримки талановитих освітян, розвиток та популяризація їх обдарованості.

З вітальним словом до учасників дійства звернулася заступник голови Костопільської районної державної адміністрації Оксана Кіптель, яка зазначила, що освітяни Костопільщини є як майстрами педагогічної справи, так і  креативними, творчими, талановитими особистостями.

21687423_145433239403560_5037472240625484253_nУ конкурсі-огляді взяли  участь творчі колективи із 26 навчальних закладів району. У залі панувала атмосфера патріотизму, любові до української пісні та поваги до народних традицій.

Компетентне журі оцінювало виступи учасників відповідно до критеріїв: рівень виконавської майстерності, емоційність виступу, сценічну культуру та виконавський стиль.

У номінації «Вокальні ансамблі» перемогу здобули:

І місце – НВК «Школа І ступеня – гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

ІІ місце – Малолюбаська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Злазненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Мащанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

У номінації «Вокально-інструментальні ансамблі»:

І місце -Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

ІІ місце – Гутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Борщівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Конкурс засвідчив, що педагоги району вміло володіють музичними інструментами, засобами вокального мистецтва, є артистичними та талановитими.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>