У Костопільській районній філії Рівненського ОЦЗ систематично організуються для роботодавців тематичні семінари, які підвищують їх обізнаність щодо законодавства у сфері праці, зайнятості населення, соціального захисту працівників.

27 березня для роботодавців – приватних підприємців та малих підприємств, у районній філії відбувся семінар на тему «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі щодо вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю», в якому взяли участь більше 20 керівників приватних підприємств та фізичних осіб-підприємців.

Директор філії Василь Харченко зупинився на основних пріоритетах діяльності служби зайнятості на сучасному етапі, її функціях та можливостях.

Про нові підходи в обслуговуванні клієнтів служби зайнятості ознайомив присутніх заступник директора філії Богдан Орлов, в тому числі щодо запровадження інституту кар’єрних радників та підбору працівників методом рекрутингу.

З послугами служби зайнятості для роботодавців, можливостями підбору кадрів на замовлення роботодавців, в тому числі з компенсуванням роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, порядком організації тимчасових робіт ознайомила присутніх начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Степура.

Світлана Лопушанська, начальник відділу активної підтримки безробітних, проінформувала присутніх щодо можливості організації професійного навчання безробітних під замовлення роботодавців, у тому числі на базі Рівненського ЦПТО.

Також до відома роботодавців провідним юрисконсультом Іриною Селепиною були доведені правові норми та судова практика щодо накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, наголошено на легальному оформленні трудових відносин з найманими працівниками.

Наприкінці семінару відбулася тематична дискусія щодо нововведень, присутні обмінялись думками щодо проблемних питань з тематики,  отримали  відповіді на запитання.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>