Сьогодні 01 лютого 2019 року під головуванням Олександра Коваля, першого заступника голови Костопільської райдержадміністрації, відбулося оперативне засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Костопільського району щодо стану захворюваності населення на грип та інші гострі респіраторні інфекції у Костопільському районі.

viber image3

Під час засідання лікар – епідеміолог Костопільського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» Ірина Нисевич  доповіла, що у районі захворюваність грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями впродовж тижня з 25.01.2019 по 01.02.2019 склала 536 випадків грипу та ГРВІ, епідемічний поріг становить 83,5 на 10 тис. населення, що не перевищує норму для району і продовжує зменшуватись.

Також Нисевич І.М . інформувала, що підвищений рівень захворюваності населення району на кір, який розпочався з листопада 2018 року, де було зареєстровано всього 20 випадків, в грудні – 54 випадки, продовжує зростати. За оперативними даними з початку 2019 року у районі захворіли 95 осіб, з них 59 – діти до 17 років.

 Членами комісії прийнято відповідне рішення та доведено до виконавців.

viber image2

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>