19 січня в Україні відзначалося одне із найважливіших релігійних свят — Водохреща. Традиційно цього дня люди масово вирушають на водойми, щоб зануритись у крижану воду. Для того, щоб уникнути виникнення надзвичайних подій, у  Костопільському районі було визначені офіційні місця, куди можна  було прийти та скупатися. Зокрема, на водоймах Костопільського району було встановлено  6 рятувальних постів із засобами порятунку людей на воді. Загалом, цього дня на водних об’єктах чергувало  12 рятувальників.

Зважаючи також на відсутність криги, громадяни вважають, що така тепла зима – запорука безпечного пірнання на Водохреще. Проте така думка є хибною, і купання на незамерзлих водоймах потребує більшої уваги до заходів безпеки.

Саме тому фахівці Служби порятунку проводили напередодні інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо безпечного перебування на замерзлих річках та озерах.

Шановні громадяни!

Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах в разі небезпеки негайно телефонувати до Служби порятунку за номером “101”!

Начальник караулу ДПРЧ-19

ГУ ДСНС України  у Рівненській області

капітан служби цивільного захисту                                            Вадим ВАЩУК