11 роботодавців Костопільщини звернулись протягом травня 2020 р. до  Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості та подали необхідний пакет документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на час карантину. По всіх роботодавцях Рівненським обласним центром зайнятості прийняті позитивні рішення про надання такої допомоги. Завдяки цьому на підприємствах району будуть збережені робочі місця для 72 працівників.

Допомога надається за умови дотримання вимог «Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину», встановленого Кабінетом Міністрів України.

Нагадуємо, що допомога по частковому безробіттю на період карантину – кошти, передбачені в бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що надаються службою зайнятості  роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва  для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності внаслідок  карантину.

Допомога встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, з розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу), встановленої працівникові. Допомога з часткового безробіття за місяць не може перевищувати розмір мінімальної заробітної плати – 4 723 грн. 

Прийом документів від роботодавців малого і середнього бізнесу триває.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Костопільської   районної філії Рівненського ОЦЗ

Ірина Степура

26.05.2020р.