Фахівці Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості 22 січня здійснили виїзд у Деражненську об’єднану територіальну громаду із надання соціальних послуг населенню та роботодавцям. Директор Костопільської районної філії Василь Харченко та начальник відділу організації працевлаштування населення Леонід Мисько провели для місцевих жителів семінар щодо переваг легальної зайнятості, специфіки ринку праці на селі, можливостей служби зайнятості у сприянні працевлаштуванню та задоволенні потреб роботодавців у працівниках.

Учасників було проінформовано про вакансії та обговорено можливості працевлаштування.  Присутні також отримали інформацію щодо можливостей Рівненського центру професійно-технічної освіти у підготовці висококваліфікованих робітничих кадрів із акцентом на професії електрозварника, професійне навчання за якою має розпочинатись ближчим часом на щойно створеній надсучасній матеріально-технічній базі.

У ході візиту було підписано договір між Костопільською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості та Деражненською об’єднаною територіальною громадою щодо організації громадських робіт. Шестеро присутніх осіб із числа безробітних виявили бажання взяти у них участь.