17 січня фахівці Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості провели виїзний день прийому на території Деражненської об’єднаної територіальної громади.

 У ході зустрічі директор районної філії ОЦЗ Василь Харченко ознайомив керівництво громади із можливостями служби зайнятості у питаннях соціального захисту від безробіття, розповів про результати роботи за 2017 рік та плани на рік поточний, а також узгодив питання організації громадських робіт у 2018 році.

Одночасно прийом роботодавців  проводив заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ігор Мартинюк, а  начальник відділу організації працевлаштування населення Леонід Мисько надавав консультації безробітним.

 У Постійненській ЗОШ І-ІІІ ст. фахівець відділу активної підтримки безробітних Наталія Радіон провела зустріч з учнями випускних класів та розповіла учням про послуги, які надає служба зайнятості, акцентувала увагу на важливості правильного вибору професії, враховуючи свої бажання, здібності, нахили та потреби ринку праці. Випускники отримали інформацію щодо актуальних на ринку праці професій та можливості їх здобуття за допомогою служби зайнятості.