17 вересня 2020 року о 15:00 у приміщенні Костопільської районної державної адміністрації за адресою: м.Костопіль, вул.Незалежності,7 відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради  при відділі з питань інфраструктури, містобудування, архітектури, житлового-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

Порядок денний:

  1. Розгляд проєкту Генерального плану с.Бощівка Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області

Замовник:  Малолюбашанська сільська  рада

  1. Розгляд проєкту детального плану території земельних ділянок, що обмежується вул.Степанська (від кафе-бар «Мандарин» до перехрестя вул.Степанська з провулком Береговий, вул.Чайковського) та прилеглими до них територіями в м.Костопіль Костопільського району Рівненськогої області

Замовник:  Костопільська міська  рада

  1. Розгляд проєкту внесення змін до детального плану території, що обмежується вулицею Грушевського (від перехрестя з вул. 8Березня до перехрестя з вул.Коперніка) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Костопільського району Рівненської області.

Замовник:  Костопільська міська  рада

  1. Розгляд проєкту детального плану території, що обмежується вулицею Островського (територія навколо багатоквартирного житлового будинку по вул.Островського,7) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Костопільського району Рівненської області.

Замовник:  Костопільська міська  рада

  1. Розгляд проєкту внесення змін до детального плану території, що обмежується вулицею В.Стуса (територія, що обмежена будинками по вул.В.Стуса,48 та вул. В.Стуса, 50) в м.Костопіль Рівненської області

Замовник:  Костопільська міська  рада

  1. Розгляд проєкту детального плану території земельних ділянок загальною площею 3,4418 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (для обслуговування адміністративних та господарських будівель) за межами населених пунктів на території Деражненської сільської ради Костопільського району Рівненської області.

 Замовник:  Костопільська районна державна адміністрація.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в відділі з питань інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення  райдержадміністрації кабінет №5 (1й поверх).