До щорічного Тижня освіти, який стартував в Україні 11 вересня 2020, долучилась і Костопільська філія Рівненського обласного центру зайнятості. Даний захід проходить під егідою ЮНЕСКО і має на меті популяризацію освіти серед дорослого населення. Під час вирішення питань щодо допомоги у працевлаштуванні наших клієнтів організація професійного навчання має важливе значення.

Яка людина не замислювалась про своє професійне майбутнє? З якою професією пов’язати своє життя, щоб робота приносила задоволення? Відповіді на ці питання знають слухачі Костопільського відділення РЦПТО, які навчаються на кравця за направленням служби зайнятості.

 Професія «Кравець» передбачає відповідальне ставлення до навчального процесу, максимальну увагу та бездоганне дотримання вимог на робочому місці, а саме на швейній машині. А ще – талант і велику любов до професії. Майбутні кравчині продовжують вдосконалювати свої знання і навички роботи на швейних машинах під керівництвом майстра виробничого навчання Болюх Юлії Марківни, адже не за горами кваліфікаційна атестація.

В подальших планах – відкриття наступної групи в листопаді 2020 року. Додаткові консультації можна отримати у фахівців Костопільської філії РОЦЗ за тел. 23266.

Провідний фахівець з профорієнтації Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості

Наталія Радіон