У СЕРПНІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ВИПЛАТУ ЧАСТИНИ ЗЕКОНОМЛЕНИХ СУБСИДІЙ

 Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, або у відділеннях Укрпошти має здійснюватися субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

УВАГА!!! Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума  не повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.

Зразок заяви та списки отримувачів субсидій, яким необхідно подати заяви до управління,  розміщено на веб-сайті «Костопільська влада», спільноті «УПСЗН Костопільської РДА» у Face Book та направлено у сільські ради.

Просимо не зволікати з поданням заяви на виплату грошової винагороди за енергоефективність.