Управлінням праці та соціального захисту населення Костопільської РДА у листопаді 2017 року проведено оплату субсидій на житлово-комунальні послуги на суму 1999,5 тис. грн.. Нараховано за місяць субсидій на житлово-комунальні послуги – 24179,8 тис. грн.. Субсидії на тверде паливо нараховувались на суму 305,6 тис. грн.. Борг по ЖКГ- 54783,5 тис. грн., по твердому паливу заборгованість становить 3138,0 тис. грн.. Оплата по твердому паливу не проводилась. Виплачено монетизації субсидій на  суму 2896,9 тис. грн. Проведено виплату допомоги сім’ям з дітьми в сумі 9511,6 тис. грн., державної соціальної допомоги дітям-сиротам в сумі 72,8 тис. грн.., державної соціальної допомоги на соціальні послуги в сумі 25,4 тис. грн..Виплачено допомоги переміщеним особам – 32,5 тис. грн.. Прийнято 1102 пакетів документів на призначення соціальних виплат, з них: 454 – соціальних допомог, 648 – житлових субсидій. Призначено 928 особових справи, з них: 357 – соціальних допомог, 571 – житлових субсидій. Перепризначено 100 % особових справ отримувачів термін яких закінчився у вересні. Проведено виплату грошової винагороди за енергоефективність в готівковій формі на банківські рахунки отримувачів субсидій за економію газу та електропостачання (монетизацію) для 4421 осіб на суму 2896,9 тис. грн.    Державними соціальними інспекторами управління протягом звітного періоду проведено 76 обстежень умов проживання заявників.

Проплачено витрати на забезпечення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС в сумі 81,2 тис. грн.. Відшкодовано на пільгове забезпечення медикаментами та зубопротезування – 4,2 тис. грн.. Оплачено санаторно-курортне лікування громадян віднесених до 1 категорії ЧАЕС для 7 осіб в сумі 36,7 тис. грн..

Оплачено санаторно-курортне лікування особам з інвалідністю для 1 особи в сумі 5,2 тис. грн.. та санаторно-курортне лікування постраждалих учасників антитерористичної операції  для 29 осіб в сумі 182,7 тис. грн..

Проводяться переговори для заключення договорів про виплату компенсації вартості путівок та узгодження графіків заїздів з санаторно-курортними закладами та збір документів з метою забезпечення постраждалих санаторно-курортним лікуванням. Направлено на оздоровлення 1 ветерана війни. Заключено 2 договори для постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС (оздоровлено – 7 осіб). Заключено 5 договорів та відправлено на оздоровлення 10 учасників бойових дій АТО.

Надано    пільг  на  загальну  суму  890,4  тис.  грн..   Проплачено – 198,1 тис. грн..

У  листопаді  2017  року  виплачено   соціальних  стипендій  на  суму    25,9 тис. грн..

Видано 7 направлень на комплексну реабілітацію до Рівненського обласного центру комплексної реабілітації. Видано 24 направлення для осіб з інвалідністю для забезпечення технічними засобами реабілітації та 22 направлення на протезування.

У листопаді 2017 року подано 27 декларацій багатодітних сімей.

За оперативними даними станом на 01 грудня 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати у районі становила 119,6 тис. грн.. філія “Костопільавтодор”.

30.11.2017 року відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Зареєстровано 6 колективних договорів.

Відбулося 1 засідання районної комісія з питань призначення всіх видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг 22 листопада 2017 року.

На розгляд комісії було подано 94 справи, з них:

88 – по призначенню житлових субсидій;

5 – по призначенню соціальних допомог;

1 – по внесенню в ЄДАРП (Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків) багатодітних сімей за фактичним місцем проживання.

За результатами розгляду було призначено 88 справ, з них:

83 – по призначенню житлових субсидій;

4 – по призначенню соціальних допомог;

1 – по внесенню в ЄДАРП (Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків).

Відмова: 1 справа, з них:

0 – по призначенню соціальних допомог;

1 – по призначенню житлових субсидій;

0 – по внесенню в ЄДАРП (Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків).

До з’ясування 0 справ:

0 – по призначенню соціальних допомог;

0 – по призначенню житлових субсидій.

Взято на облік 10 внутрішньо переміщених осіб. Знято з обліку – 2 особи.

Відповідно до графіку виїзду “Мобільного соціального офісу” здійснено виїзд у Мащанську сільську раду  (09.11.2017) та Підлужненську сільську раду (23.11.2017) .

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення проводиться прийом громадян з особистих питань.Постійно діє «гаряча» телефонна лінія щодо інформування населення з питань надання соціальних виплат сім’ям, які перебувають у скрутному становищі, а також з питань невиплати заробітної плати на підприємствах району