IMG_0875

З 29 жовтня по 03 листопада 2018 року вихованці Костопільського будинку школярів та юнацтва взяли участь у Міжнародному фестивалі мистецтв «Талановиті діти України», який відбувся у польському місті Висова-Здруй.

Для наших здібних гуртківців участь у даному конкурсі була справжнім випробуванням творчих сил, однак талант, відданість та віра допомогли юним конкурсантам здобути перемоги, гідно представити свій рідний край на міжнародному рівні і досягнути таких результатів:овдійчуку

«ГРАН-ПРІ» фестивалю – Овдійчук Тетяна, вихованка гуртка «Арт-майстерня» (кер.О.А.Лис). Юна художниця вразила журі своєю творчістю, професіоналізмом та оригінальністю. У свої 15, Тетяна має неабиякий досвід у образотворчому мистецтві. Вміння володіти пензлем та фарбами презентує на обласних, Всеукраїнських конкурсах.Мокрова Вероніка

ІІ місце – Мокрова Вероніка, солістка вокального ансамблю «Кольорові сни» (кер.І.В.Салівончик) з піснею «Країна мрій». Дівчинка не уявляє свого життя без пісні та глядацької уваги. Завжди усміхнена, енергійна, дружелюбна. Не зупиняється на досягнутому.

ІІ місце –  Ромашко Вікторія, солістка вокального ансамблю «Кольорові сни» (кер.І.В.Салівончик) з піснею «Молюся за тебе». Юна, талановита дівчинка. Впевнено крокує маленькими кроками до зірок.  Життєве кредо: «Піснею дарувати людям радість».Ромашко Вікторія

Лауреат фестивалю – Кірноз Костянтин, вихованець гуртка «Крок за кроком» (кер.О.М.Тивонюк). Спокійний, врівноважений, щирий. Надійний помічник і опора. Малює комікси про свої щоденні пригоди і спостереження. Це чудове хобі, яке приносить йому користь і заряджає позитивом.

Крім дипломів, кожна дитина отримала дорогоцінну медаль за проявлений на сцені талант. За високий рівень підготовки вихованців у конкурсі, за вміло організоване наставництво керівник групи – Ірина Салівончик отримала цінний  кубок, який поповнив арсенал нагород закладу.

Представники польської сторони забезпечили дуже гостинний прийом, тепло зустрічали наших дітей, захоплюючись їх майстерністю і творчим потенціалом.
Під час участі у фестивалі, вихованці насолодились гірськими краєвидами, чудовим повітрям курортного містечка Висова-Здруй. Побували у замку 16 століття, в якому жили заможні польські королі, у музеї іграшок, відвідали термальний басейн, здійснили поїздку у словацьке курортне місто Бардейов.

Участь у Міжнародному фестивалі «Талановиті діти України в Польщі» надихнула вихованців на нові звершення у мистецтві, допомогла молодим талантам здійснити кроки до мети та до здійснення мрії. Ця творча поїздка  принесла море позитивних емоцій і залишила багато незабутніх вражень та спогадів! А добрі світлини — яскраве тому підтвердження.

Адміністрація закладу щиро дякує батькам вихованців за підтримку та розуміння, активну участь у підготовці до поїздки. Адже, завдяки Вам, ми здійснити ще одну дитячу мрію і про Будинок школярів дізналися у Польщі.