Громадська організація «Вікімедіа Україна» звертається з проханням посприяти проведенню української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth). Українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», пройде З І по 31 липня 2020 року. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

Цього року в конкурсі беруть участь понад 35 країн. Фото, завантажені в межах конкурсу, призначені зокрема для ілюстрування Вікіпедії – найбільшої онлайн-енциклопедії у світі. Проект привертає увагу до стану збереження природоохоронних територій та біорізноманіття . Нині на території області є 315 об’єктів природно-заповідного фонду. За 7 років проведення конкурсу було завантажено світлини понад 133 об’єктів (майже 42%), більше половини природоохоронних територій області все ще не представлена.

Для сприяння у проведенні конкурсу просимо розмістити оголошення про його проведення на офіційних веб-порталах та поширити інформацію про конкурс серед Інститутів громадянського суспільства Рівненщини,’ засобів масової інформації тощо.

Контактною особою щодо співпраці з боку громадської організації «Вікімедіа Україна» Процюк Антон Степанович. Е-mail: wle@wikimedia.org.ua. Контактний тел.: +38(066)5696135.