Сьогодні багатьом мешканцям району доводиться долати складні виклики долі. Проте, для ініціативних людей існуюча ринкова економіка відкриває можливості, особливо якщо ти безробітний, щодо реалізації свого трудового потенціалу через впровадження власної справи. Тому, однією із послуг, що надає служба зайнятості незайнятим громадянам є сприяння в організації підприємницької діяльності шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово.

 Олена Криштопець – в минулому працювала державним реєстратором Центру надання адміністративних послуг. В кінці 2019 року втратила роботу у зв’язку із реорганізацією Костопільської РДА. Враховуючи ситуацію, яка склалась в районі, звернулась до Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Отримавши кваліфіковані послуги фахівців філії та оцінивши ситуацію на ринку праці, вирішила продовжити роботу з надання юридичних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. За рішенням комісії Костопільської районної філії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності було прийнято позитивне рішення щодо виплати Олені Вікторівні допомоги по безробіттю одноразово.

Взявши в оренду приміщення та придбавши необхідну офісну техніку пані Олена розпочала свою підприємницьку діяльність.

На сьогоднішній день Олена Криштопець успішно та кваліфіковано  надає юридичні послуги з питань підготовки документів для державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а головне – продовжує справу, яку полюбила за відпрацьовані  роки.

Заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ
Тетяна Ковальчук