Одним з головних завдань рятувальників є профілактика виникнення пожеж у житловому секторі та загибелі людей на них. Саме тому рятувальники Костопільщини разом із представниками органів місцевої влади та соціальними працівниками, провели відпрацювання селищ Звіздівка та Ставок.

    Особливу увагу під час проведення відпрацювання рятувальники зосередили на малозахищених верствах населення, які є найбільш уразливим до численних небезпек: багатодітні сім’ї, самотні літні люди, а також неблагополучні родини чи особи, що зловживають алкоголем.

    Під час рейду рятувальники поспілкувалися із близько сотнею місцевих мешканців. Людям нагадали правила пожежної безпеки у побуті, правила поводження з електрострумом, відкритим вогнем, наголосили на обережності під час використання пічного опалення. Крім того, фахівці ДСНС звернули увагу на порушення, які рекомендується усунути, аби застерегти себе від виникнення пожеж.

    Не оминули рятувальники своєю увагою і учнів Ставецької ЗОШ І-ІІ ст.. З ними провели бесіду-інструктаж щодо дотримання основних правил пожежної безпеки вдома та у школі.

    Рятувальники звертаються до мешканців  бути обачними і дбати про власне життя та життя тих, хто поруч. Не варто легковажити елементарними правилами пожежної безпеки.