Із метою попередження виникнення пожеж, зменшення загибелі людей на них, а також роз’яснення вимог пожежної безпеки в побуті, правилам поведінки у зимовий період та на зимових водоймищах, під час святкування новорічних та Різдвяних свят співробітниками ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області проведено рейдову масову роз’яснювальну роботу серед жителів  Яполотської сільської ради, а саме: с. Яполоть, с. Збуж, с. Жалин Костопільського району.

Рятувальники  проінструктували мешканців, щодо дотриманні правил пожежної безпеки у побуті при користуванні побутовими електричними, газовими приладами, пічним опаленням та дитячими пустощами з вогнем.

Особливу увагу співробітники Костопільського районного сектору та ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області приділили людям похилого віку та багатодітними родинами. Батькам малолітніх дітей нагадали про те, що малечу не можна залишати наодинці з працюючими побутовими електричними та газовими приладами, сірниками та запальничками, легкозаймистими рідинами.

Загалом навчанням населення було охоплено 32 особи дорослогота 10 підліткового віку,відпрацьовано 19 приватних житлових будинків,роздано пропозиції на протипожежну тематику у кількості 69 шт.