19 лютого працівники Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ працювали у Деражненській ОТГ. 

Зокрема, в приміщенні некомерційного підприємства «Деражненська районна лікарня об’єднаної територіальної громади» було проведений упереджувальний семінар із працівниками,  які підлягають вивільненню внаслідок реорганізації медичної галузі. Директор Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ Василь Харченко проінформував про послуги із працевлаштування, які надає служба зайнятості, матеріальну підтримку у період безробіття, перспективи працевлаштування на місцевому ринку праці. Начальник відділу організації працевлаштування населення Леонід Мисько проінформував присутніх про наявні актуальні вакансії, розповів про порядок реєстрації в службі зайнятості шукачів роботи та безробітних, надав інформацію щодо розмірів допомоги по безробіттю.

Поряд із цим фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Костопільської філії Рівненського ОЦЗ Людмила Семенюк спільно із керуючою справами виконавчого комітету Деражненської ОТГ Оленою Ткачук здійснили безпосередні візити до 25 суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території села Деражне. У ході візитів вони наголосили на неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин. До речі, фінансова відповідальність роботодавця за одного неоформленого належним чином працівника сьогодні становить 10 мінімальних заробітних плат (47230 гривень).                                                                      

У ході цих візитів також приділялася увага існуючим механізмам стимулювання створенню нових робочих місць та детінізації зайнятості. Зокрема, роботодавців було ознайомлено із порядком компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, обговорено можливості професійного навчання та стажування безробітних для потреб роботодавців, можливості прийняття працівників для виконання робіт тимчасового характеру.