22 грудня 2019р. відбулися вибори сільського голови новоутвореної Головинської  об’єднаної територіальної  громади. Головою громади став Олександр Бачук, який до цього працював директором місцевого ПП «Захід Базальт».

Із  метою налагодження співпраці та партнерських стосунків з об’єднаною територіальною  громадою 11 січня проведена робоча зустріч директора Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Василя Харченка та начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ірини Степури з головою ОТГ Олександром Бачуком та виконуючою обов’язки старости с.Злазне Тамарою Бабич.

Вітаючи новобраного голову,  директор філії Василь Харченко висловив впевненість, що співпраця між Костопільською районною філією та Головинською об’єднаною територіальною громадою буде тісною та взаємовигідною.

У ході зустрічі були обговорені питання співпраці, які є важливими як для громади, так і для служби зайнятості. Зокрема, погоджено питання виїзних прийомів громадян в ОТГ фахівцями служби зайнятості, обговорено можливість організації громадських робіт із соціального обслуговування одиноких та престарілих громадян, а також співпраці з місцевими роботодавцями, зокрема, в частині створення нових та легалізації існуючих робочих місць. Окреслено інші напрямки спільної роботи.