З метою посилення інформаційно-роз’яснювальної  роботи та підвищення якості надання адміністративних послуг, 12 листопада 2019 року о 10:00 годині в управлінні праці та соціального захисту населення Костопільської райдержадміністрації проведено навчання-семінар з уповноваженими особами, які у сільській місцевості приймають заяви із нобхідними документами для призначення всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій і передають до управління.

Навчання-семінар проводили: начальник управління – Марчук Ніна Олексіївна, заступник начальника управління – начальник відділу соціальних виплат та трудових відносин – Кондратюк Наталія Вячеславівна, заступник начальника відділу соціальних виплат та трудових відносин – Головачик Наталія Григорівна, начальник відділу пільг та соціального обслуговування – Різник Ярослава Василівна.

Участь у семінарі взяли 14 уповноважених осіб.

Обговорювалися актуальні питання:

  1. Зміни в законодавстві щодо призначення і виплати державних соціальних допомог.
  2. Роз’яснення щодо застосування порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива.
  3. Пільгове забезпечення громадян.
  4. Аналіз звернень громадян району з питань соціальних виплат на Урядову гарячу лінію.

За результатами проведеного навчання-семінару, уповноваженим особам рекомендовано покращити рівень проведення інформаційно-роз’яснювальноїроботи щодо соціального забезпечення громадян району безпосередньо по місцю проживання, у тому числі під час здійснення прийому документів на призначення різних видів соціальних виплат.