У розпалі навчальний рік і активно продовжується профорієнтаційна робота, яку проводить служба зайнятості у загальноосвітніх навчальних закладах міста та району. Важливо, щоб професійний вибір дитини був максимально свідомим, не випадковим і не нав’язаним ззовні. Для цього із школярами потрібно системно та цілеспрямовано працювати. Тому 16 жовтня начальник відділу активної підтримки безробітних Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ Світлана Лопушанська провела профорієнтаційні заходи та групові консультації із учнями 9-х та 10-х класів Деражненської ОТГ.

        Школярі ознайомились із сучасним станом ринку праці регіону та перспективами його розвитку. Значну  цікавість учнів викликала презентація базової веб-платформи для безкоштовного профорієнтаційного онлайн-консультування «Моя професія: консультаційна мережа» інформаційні ресурси партнерів Державної служби зайнятості: сайт “CareerHub”, проекти “Академія навичок”,”LingvaSkills”,”Prometheus” та мобільний додаток Державної служби зайнятості.

Школярів та педагогів було запрошено до центру зайнятості для проходження поглибленого профорієнтаційного тестування, на що вони із радістю погодились.