Члени районної асоціації дітей-лідерів Костопільщини «Ровесник», яка функціонує на базі Костопільського будинку школярів та юнацтва,  активно працюють, розширюють свої напрямки діяльності, об’єднуючись з учнівською молоддю міста.

Директори закладів загальної середньої освіти міста, директор Костопільського медичного коледжу І. Носко, директор Костопільського будинку школярів та юнацтва З.Дітлашок, пішли на зустріч юним лідерам, скорегувавши роботу своїх установ так, щоб плани можна було втілити в життя.

У грудні 2019 року планується  підписання угоди про спільну діяльність між членами асоціації «Ровесник» та студентською радою Костопільського медичного коледжу Рівненської медичної академії.  У ході  її реалізації буде проведено чимало цікавих заходів, акцій, проектів для учнівської молоді міста.

Поки ведуться переговори та узгоджується план дій, спільними зусиллями  обох сторін, у період  з 02 по 06 грудня 2019 року стартував профорієнтаційний проект «Проби професії».

У ході його реалізації  представники міських закладів загальної середньої освіти, які бажають стати студентами коледжу, мають змогу спробувати себе у ролі студентів на один день. Цікаві  лекції, практичні заняття, огляд кабінетів, спілкування із студентами, екскурсія по гуртожитку – це далеко не весь перелік запланованих  заходів для школярів.