Учні  Костопільської спецшколи-інтернат 02 грудня відвідали презентацію Костопільського відділеня Рівненського центру профтехосвіти, де можна здобути затребувані на ринку праці професії продавця та кравця.

Завідувач відділенням Наталія Харченко  надала учасникам загальні характеристики цих професій, кваліфікаційні вимоги до працівників. Учні  побачили  увесь  процес  роботи продавця,  окремі деталі якого не завжди помітні клієнтам. Потім вони і самі побували у ролі продавців та відчули на собі особливості роботи за цією професією.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ Світлана Лопушанська провела для учнів профорієнтаційний майданчик „Знайди себе ”, на якому вони поспілкувались з питань вибору професій, ознайомились    із  барометром  професій  району  та області, опрацювали  формулу  правильного  вибору  професії, обговорили типові  помилки   при  виборі  професійного фаху. Учасники  заходу взяли  активну участь у моделюванні стилю поведінки випускника при виборі професії.

Світлана Лопушанська, начальник відділу активної підтримки безробітних Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ