1. Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території земельної ділянки площею 1.0688 га для будівництва та обслуговування будівлі по забою великої рогатої худоби за межами населених пунктів на території Великомидської сільської ради за адресою вул. Колгоспна, 8-у, с. Великий Мидськ Костопільського району Рівненської області» (далі проект ДПТ).

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Костопільська районна державна адміністрація

35000, Рівненська область, Костопільський район, м. Костопіль, вул. Незалежності, 7

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  • Дата оприлюднення проекту ДПТ та звіту про стратегічну екологічну оцінку:

шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Костопільської районної держадміністрації: http://kostvlada.org –  «17» серпня 2020 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Публікація заяви в газетах: – газета «Вільне слово» № 28 (15168)  від 9 липня 2020 року,  газета «Вісті Рівненщини» № 27 (2177) від 10 липня 2020 року.

  • Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання, тощо):

громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до  звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.  Громадські обговорення даного проекту ДПТ та звіту про стратегічну екологічну оцінку включатимуть проведення громадських слухань.

  • Дата, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення):

«21»  вересня  2020 року  о  10-00  год  у  с. Великий Мидськ, Костопільського району  Рівненської області, вул. Центральна, 62,  приміщення будинку культури.

  • Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною із здоров’ям населення, що стосується документу державного планування:

відділ з питань інфраструктури, містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Костопільської райдержадміністрації, адреса: Костопіль, вул.Незалежності,7, тел. (03657) 21758, e-mail: http://kostvlada.org

  • Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

відділ з питань інфраструктури, містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Костопільської райдержадміністрації, адреса: м. Костопіль, вул. Незалежності,7, тел. (03657) 21758, e-mail: http://kostvlada.org

  • Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

відділ з питань інфраструктури, містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Костопільської райдержадміністрації, адреса: Костопіль, вул.Незалежності,7, тел.  (03657) 21758, e-mail: http://kostvlada.org

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення звіту, тобто до 20 вересня 2020 року включно.

Проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування не передбачено.