До Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ звернувся фермерське господарство «Родимовка» щодо надання допомоги в підборі працівників в зв’язку з створенням робочих місць в галузі сільського господарства. Місця праці  створюються не за юридичною адресою підприємства (Миколаївська область), а в селі Мирне Костопільського району.

З метою задоволення потреб роботодавця Костопільською філією проведений 06 листопада 2019р. міні-ярмарок вакансій в с.Мирне.

Відвідали міні-ярмарок 8 претендентів на роботу, в тому числі 1 особа, яка не зареєстрована у службі зайнятості як безробітна.

Директор філії Василь Харченко надав присутнім інформацію щодо стану ринку праці в районі, наголошуючи на можливості працевлаштування за місцем проживання, адже з 96 зареєстрованих суб’єктів господарювання, що зареєстровані на території села Мирне та прилеглих сіл Тихе та Данчиміст, 80 відсотків не здійснюють господарську діяльність або здійснюють її без використання найманої праці.

З вакансіями підприємства ознайомив присутніх представник ФГ «Родимовка» Сергій Бас. Він надав детальну інформацію щодо характеристик вакантних посад, умов працевлаштування та оплати праці. Загалом підприємство планує створити до кінця року 8 нових робочих місць.

В ході заходу   начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Степура ознайомила присутніх з актуальними вакансіями у Костопільському районі та за його межами.

Учасники міні-ярмарки, яких зацікавила пропозиція ФГ «Родимовка», пройшли індивідуальну співбесіду із представником роботодавця.