Цьогоріч квітень «розцвів» новими перемогами вихованців гуртків  Костопільського будинку школярів та юнацтва.

12 квітня солісти вокального ансамблю «Кольорові сни» Анастасія Таргоній та Вікторія Ромашко (керівник Ірина Салівончик) взяли участь у обласному огляді-конкурсі української естрадної пісні  «Юна зірка», де посіли І місце (дует, старша вікова категорія).

З 12 по 14 квітня у м. Кам¢янець – Подільський проходив IV Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв  «Перлина Поділля»,в якому взяли участь вихованці хореографічного ансамблю «Сонях» (керівники: Маргарита Мирошниченко та Наталія Гаврилюк). Поїздка до цього чудового міста залишила незабутні спогади і принесла ще одну нагороду – ІІ місце у скарбничку перемог цього чудового колективу.

14 квітня вирушили до Луцька, для участі у Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі «МIX SHOW» солістки вокального ансамблю «Кольорові сни» Дарина Алексійчук та Вікторія Ромашко (керівник Ірина Салівончик) та  театру пісні «Співограй» – Єва Генова (керівники: Тетяна Полєтаєва та Софія Кубашевич). Поїздка була не лише приємною і насиченою, але й  результативною: Єва Генова посіла І місце, Дарина Алексійчук –  ІІІ місце, Вікторія Ромашко – ІІІ місце.

     Ось такий чудовий початок весни! Бажаємо нашим вихованцям  незабутніх поїздок на  конкурси   та нових творчих злетів!