Костопільська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості за допомогою онлайн-платформ Zoom та VIBER проводить профорієнтаційні заходи (вебінари) для безробітних.

Запровадження дистанційних форм роботи з клієнтами в умовах карантину дає змогу безробітним не виходячи з дому швидко і доступно отримати необхідну інформацію про послуги служби зайнятості, вакансії для працевлаштування, опанувати навики складання резюме, задати свої запитання та отримати на них компетентні відповіді.

Інформування клієнтів та надання соціальних послуг із працевлаштування із використанням електронних сервісів практикується фахівцями Костопільської районної філії вже тривалий час. Формування відеорезюме шукача роботи із подальшою його презентацією потенційному роботодавцю, а також підготовка відеороликів про вакансії для їх презентації шукачам роботи довели свою ефективність та удосконалюються відповідно до вимог часу. Сьогодні до них додались онлайн-вебінари для безробітних, на черзі – онлайн-заходи для роботодавців.