Із метою сприяння утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу, вшанування видатного сина українського народу 09 листопада 2018 року на базі Костопільського навчально-виховного комплексу »Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» проведено ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 87 учнів із міських та сільських освітніх закладів Костопільського району. Переможцями Змагання стали наступні учні:

5 клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Потапчук Вікторія Русланівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

І

Ковальчук Тамара Іванівна

2

Долинська Наталія Ігорівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс

І-ІІІ ступенів №6

ІІ

Тиндикевич Ірина Володимирівна

3

Ярошик Віталіна Вікторівна

Великомидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ

Ярошик Василь Онисимович

4

Годунко Юлія Валеріївна

Пісківський ліцей імені Героїв-земляків

ІІІ

Тхоревська Любов Іванівна

6 клас

з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Джуренко Софія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс

І-ІІІ ступенів №6

І

Ляшук Ольга Миколаївна

2

Бульботка Софія Миколаївна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

ІІ

Ющук Наталія Леонідівна

3

Варжель Аліна Сергіївна

Головинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ

Чикун Неля Миколаївна

4

Савчук Вікторія Юріївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

ІІІ

Кедрук Світлана Миколаївна

7 клас

з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Вовчук Анастасія Романівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

І

Ющук Наталія Леонідівна

2

Мельник Ангеліна Андріївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5

ІІ

Вертелецька Лідія Василівна

3

Сахнова Дарія Андріївна

Мирненський ліцей

ІІІ

Романович Тетяна Володимирівна

8 клас

з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Савтира Андрій Олександрович

Злазненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

І

Янчук Лідія Андріївна

2

Хилюк Тетяна Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс

І-ІІІ ступенів №6

ІІ

Загребельна Валентина Калениківна

3

Степанчук Олена Олегівна

Звіздівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ

Ткачук Лідія Миколаївна

4

Купчик Богдана Петрівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5

ІІІ

Максимчук Ольга Володимирівна

5

Українець Світлана Сергіївна

Берестовецька

загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів

ІІІ

Мосійчук Тетяна Петрівна

9 клас

з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Криштопець Юлія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

І

Вертелецька Лідія Василівна

2

Рокунь Анастасія Сергіївна

Великостидинська

загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

ІІ

Деркач Валентина Аполлінаріївна

3

Похозей Карина Святославівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

ІІІ

Петренчук Світлана Вікторівна

10 клас

з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Островська Мар’яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

І

Ковальчук Тамара Іванівна

2

Жигун Анастасія Володимирівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

ІІ

Кедрук Світлана Миколаївна

3

Біла Аліна Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів

ІІІ

Удодік Галина Іванівна

11 клас

з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Рябчинська Марта Вікторівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

І

Фесюк Наталія Євгеніївна

2

Чернадчук Анна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

ІІ

Ковальчук Тамара Іванівна

3

Жук Анна Юріївна

Великомидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ

Дуць Віта Іванівна