В приміщенні Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості 10 вересня відбувся міні-ярмарок вакансій з набору працівників до патрульної служби поліції Управління патрульної поліції в Рівненській області.

В ході заходу представники роботодавця старші інспектори з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю УПП В Рівненській області лейтенанти поліції Тетяна Ятчук та Денис Пятак ознайомили шукачів роботи зі специфікою роботи в патрульній поліції, вимогами до кандидата при прийомі на службу в поліцію, умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники поліції. Семеро учасник міні ярмарку отримали пропозицію подати заяву на сайті патрульної поліції www.my.patrol.police.gov.ua для подальшого вирішення питання працевлаштування до патрульної поліції міста Рівного. Крім того, під час проведення міні-ярмарку, всі учасники отримали індивідуальні консультації спеціалістів центру зайнятості з питань законодавства.

Поліцейські подякували фахівцям служби зайнятості за сприяння у підборі кваліфікованих кадрів і наголосили про готовність до подальшої співпраці.

заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями  Ігор Мартинюк