27 листопада у Костопільській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл з питань соціального захисту осіб з інвалідністю на тему «Послуги нового формату». Захід відбувся у рамках декади зайнятості осіб з інвалідністю, яка покликана привернути увагу до проблем працевлаштування осіб з інвалідністю та приурочена до  Міжнародного дня інвалідів (відзначається щорічно 3 грудня).

У заході взяли участь керівники та фахівці управління праці та соціального захисту населення, міжрайонної МСЕК, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування одиноких громадян, Костопільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду, фонду соціального страхування, Костопільського бюро правової допомоги, керівник громадської організації «СБДІ «Сонячний промінь», фахівці служби зайнятості.

Під час зустрічі учасники обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю, соціальної адаптації їх на новому робочому місці, професійної, медичної та соціальної реабілітації інвалідів, економічного стимулювання роботодавців для працевлаштування осіб з інвалідністю, інші проблемні питання роботи з інвалідами.

У ході дискусії було окреслено ряд напрямків, за якими необхідно розвивати співпрацю між соціальними партнерами щодо посилення соціального захисту осіб з інвалідністю та їх безперешкодної інтеграції у суспільне життя.