Із метою попередження виникнення пожеж та трагічних наслідків працівники 19-тої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області провели відпрацювання житлового сектору с. Пісків, с. Пеньків, с. Марянівка, с. Олександрівка, с. Яснобір  Пісківської ОТГ Костопільського району. Робочою групою в складі працівників служби порятунку, сільського голови Ярмольчука В.В., в.о. старости Борейчука Ю.П. було охоплено 142 чоловіки з 110 домогосподарств, в тому числі з малозабезпечених сімей – 14 чоловік. Метою відпрацювання було попередження виникнення пожеж та трагічних наслідків від них, покращення протипожежного стану житлового фонду та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті при спалюванні трави, та при відпочинку в лісових масивах, дотриманні правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Агітаційні матеріали щодо дотримання правил пожежної безпеки були розміщені на дошці оголошень що знаходиться в с. Пісків.

У ході відпрацювання першочергово зверталась увага на помешкання осіб, що відносяться до «групи ризику»: самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, громадян, які зловживають спиртними напоями, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, що потребують соціальної підтримки. Громадянам вручено пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки у побуті, безпеки життєдіяльності та правил поведінки у разі виникнення пожежі. Разом з тим, під час рейду рятувальники звертали увагу господарів на стан пожежної безпеки в житлових будинках, стан електропроводки, димоходів, печей тощо.

Працівники 19-тої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління державної служби України з Надзвичайних ситуацій у Рівненській області звертається до усіх громадян з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні з пічним опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101.