За  січень – вересень 2017 року провідними промисловими підприємствами району вироблено продукції в діючих цінах на суму 1651,4 млн. грн. Індекс промислової продукції до січня- вересня 2016 року становить 119,0 відсотки.

За обсягами виробленої та реалізованої промислової  продукції за січень-серпень   2017 року район займає друге місце серед районів та четверте – серед регіонів області після міст Рівне, Вараш та Рівненського району. Наростили обсяг випуску продукції ТОВ «Свиспан Лімітед», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів»,  ТзОВ «Костопільський фанерний завод», ПП „Дизайн”, АТ „Родина”, ПП «Костопільський маргариновий завод»,  ПрАТ „Івано-Долинський спецкар’єр”.

В натуральному виразі  підприємствами району в 1,6 раза збільшено виробництво деревини уздовж розпиляної чи розколотої, в 1,5 раза – меблів кухонних, на 36,3відс.– пляшок зі скла безбарвного, місткістю менше 2,5 л, для напоїв та харчових продуктів, на 14,2 відс. – фанери клеєної, панелей фанерованих та матеріалів шаруватих подібних, з деревини, на 5,0 та 8,6 відс. – плит деревостружкових необроблених та плит деревостружкових просочених меламіновою смолою, більше ніж на 70 відс.  хлібобулочних здобних виробів, пряників, соломки, в 1,7 раза – маргарину і жирів харчових подібних, на 17,6 відс. – виробів ковбасних, на 16,7відс. – соусів і продуктів для приготування соусів, приправ та прянощів змішаних інших.