Костопільська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості ефективно співпрацює із сільськими радами району у напрямку організації та проведення громадських робіт.  Громадські   роботи за участю безробітних  надають можливість виконувати роботи, що відповідають потребам місцевих територіальних громад, та приносять позитивний результат як для  безробітних, так і для населених пунктів, в котрих вони проживають. Завдяки їх проведенню в населених пунктах  підтримуються чистота й порядок.  У поточному році громадські роботи були організовані на території Малолюбашанської, Пісківської, Деражненської об’єднаних територіальних громад, Підлужненської, Золотолинської сільських рад.

Окремо хочеться відмітити ефективність  громадських робіт в Малолюбашанській  об’єднаній територіальній громаді. З початку року до них було залучено 37 безробітних. Силами безробітних прибираються придорожні смуги, парки, алеї, сквери, кладовища.   З їх участю велось будівництво дитячого дошкільного закладу «Полісяночка» (с.Борщівка), проводились ремонтні роботи у дитячому  садку  «Загадка» (с. Новий Берестовець).

До речі, заклад дошкільної освіти «Полісяночка» у вересні гостинно відкриє свої двері для своїх майбутніх маленьких вихованців.