11 травня  до 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області м. Костопіль на екскурсію завітали: учні  2 класу Костопільської ЗОШ №2 І – ІІІ ступенів та учні 4 класу Костопільської ЗОШ №4 І – ІІІ ступенів.

Під час екскурсії рятувальники ознайомили дітей з життям підрозділу та приміщеннями, продемонстрували  пожежно-рятувальну техніку та озброєння, що знаходиться в частині, розповіли про їхні технічні можливості та способи застосування. Протягом екскурсії рятувальники також роз’яснили дітям правила безпеки життєдіяльності у літній період, розповіли як діяти у випадку пожежі, пояснили як потрібно поводити себе у лісах та на водоймах аби не сталося біди. З вуст допитливих школярів лунало безліч запитань, як от: «За який час караул готовий виїхати на місце пожежі?», «Яка ємність пожежної цистерни?», «На скільки вистачає запасу води в пожежному автомобілі?» та багато інших. На кожне питання діти отримали від рятувальників змістовну відповідь.

По закінченні екскурсії всі бажаючі могли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти одяг пожежника та сфотографуватись біля пожежної техніки. Екскурсія була повчальною, корисною та цікавою. Дітлахи залишилися задоволені.