14 та 15 червня 2018 року в м. Рівне в приміщенні ТОВ “Рівнетеплоенерго” пройде Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження. У межах цього заходу працюватиме  ІV Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ -2018)».

Четверта Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ -2018)» відбудеться за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», вул. Д. Галицького. буд. 27, м. Рівне.

У межах виставки відбудуться такі заходи:

а)  незалежне оцінювання учасниками виставки експонатів у трьох категоріях, а саме:

 • «Краще оформлення виставкового стенда»;
 • «Корисність. Доступність. Актуальність»;
 • «Краща презентація «Якість обслуговування під час заходу»

з подальшим відзначенням грамотами та цінними подарунками;

б) демонстрація «Visual real project» (за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів Виставки та Форуму).

Будуть проведені підсумки таких обласних конкурсів дитячої творчості:

 • «Енергозбереження – очима дітей»;
 • «Енергоефективність — у творчості дітей»;
 • «Відходам – друге життя» з незалежними оцінюванням відвідувачами виставки та подальшим нагородженням грамотами та цінними подарунками переможців призових місць (I, II, III місце).

Започатковується обласний фотоконкурс «Енергоефективне місто (район, масив, будинок тощо)» з незалежними оцінюванням та подальшим нагородженням грамотами та цінними подарунками переможців  (I, II, III місце).

Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження (актова зала, 4 пов., вул. Д. Галицького, 27), під час якого здійснюватимуться:

 • презентації сучасних енергоресурсозберігаючих технологій, обладнання та матеріалів та кращого досвіду українських та місцевих виробників енергоефективного обладнання;
 • спеціалізовані інвестиційні презентації наукових розробок у межах проекту «Наука-технологія-виробництво» (виключно українського походження),

а також:

 • «Енергоефективний брейн-ринг»; конкурс-тренінг
 • «Енергоефективний ребус (головоломка)»
 • «Енергоефективний крокодил»;
 • «Несподіване джерело енергії»

з подальшим нагородженням переможців конкурсів грамотами та цінними подарунками.

Будуть відображені презентації у межах проекту «Бліц-Енерго-Інформ» (під час Форуму), яким передбачається демонстрація відеоматеріалів з практичного застосування сучасних енергоефективних технологій, обладнання тощо.

Після офіційного відкриття Виставки та Форуму між Рівненською ОДА (головою ОДА) та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Харківським національним університетом радіоелектроніки, Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», Національним університетом водного господарства та природокористування заплановано підписання Меморандумів про співпрацю у сфері енергозбереження та енергоефективності.

Для того, щоб взяти участь в цих заходах, потрібно заповнити реєстраційні форми, що додаються та надіслати департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності ОДА (e-mail: energozb_rivne@ukr.net).

Реєстраційна форма заявки на участь

Розшифровка вартості участі у виставці в розрізі площ (грн.)

Вашу участь у цих заходах потрібно підтвердити до 27 квітня 2018 року.

Контактні особи: Віталій Гордійчук, Світлана Мартинюк (e-mail: energozb_rivne@ukr.net, телефакс:+38 0362 28 88 68, +38 0362 28 44 72, моб. телефон: відповідно +38 099 38 10 969 та +38 097 51 44 481)