Інформація щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати у районі станом на 01.11.2019

У районі працює районна тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати  та зайнятості населення (далі – тимчасова комісія).

Протягом січня – жовтня 2019 року у районі відбулося 10 засідань тимчасової комісії, на якому було заслухано 118 інформацій керівників підприємств, зокрема:

40 – із питання заборгованості з внесків до Пенсійного фонду України в районі;

1 – із питання заборгованості по виплаті заробітної плати;
1 – щодо нарахувань середньомісячної заробітної  плати у розмірах нижче законодавчо встановленої;

76 – щодо заборгованості платників району зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Керівникам підприємств – боржників зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з внесків до Пенсійного фонду України рекомендовано частково або повністю погасити існуючу заборгованість у відповідні терміни.

За статистичними даними станом на на 01 жовтня 2019 заборгованість із виплати заробітної плати у районі становила 115,9 тис.грн. на філії «Костопільський райавтодор». 23.10.2019 борг погашений у повному обсязі.

Серед працівників та керівників підприємств різних форм власності продовжується проведення роз’яснювальної роботи щодо норм трудового законодавства, порядку реєстрації трудових договорів, сплати страхових внесків та переваг легалізації робочої сили.

У районі постійно проводиться інформування громадськості щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Інформацію щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати у районі надано Костопільському відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області.

Проведено навчання-семінар з уповноваженими особами, які у сільській місцевості приймають заяви для призначення всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій

З метою посилення інформаційно-роз’яснювальної  роботи та підвищення якості надання адміністративних послуг, 12 листопада 2019 року о 10:00 годині в управлінні праці та соціального захисту населення Костопільської райдержадміністрації проведено навчання-семінар з уповноваженими особами, які у сільській місцевості приймають заяви із нобхідними документами для призначення всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій і передають до управління.

Навчання-семінар проводили: начальник управління – Марчук Ніна Олексіївна, заступник начальника управління – начальник відділу соціальних виплат та трудових відносин – Кондратюк Наталія Вячеславівна, заступник начальника відділу соціальних виплат та трудових відносин – Головачик Наталія Григорівна, начальник відділу пільг та соціального обслуговування – Різник Ярослава Василівна.

Участь у семінарі взяли 14 уповноважених осіб.

Обговорювалися актуальні питання:

 1. Зміни в законодавстві щодо призначення і виплати державних соціальних допомог.
 2. Роз’яснення щодо застосування порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива.
 3. Пільгове забезпечення громадян.
 4. Аналіз звернень громадян району з питань соціальних виплат на Урядову гарячу лінію.

За результатами проведеного навчання-семінару, уповноваженим особам рекомендовано покращити рівень проведення інформаційно-роз’яснювальноїроботи щодо соціального забезпечення громадян району безпосередньо по місцю проживання, у тому числі під час здійснення прийому документів на призначення різних видів соціальних виплат.

Сектор інфраструктури та промисловості райдержадміністрації інформує

За січень – вересень 2019 року провідними промисловими підприємствами Костопільського  району реалізовано промислової продукції без ПДВ та акцизу на суму 2408,9 млн. грн., що на 2,9 відс. більше рівня відповідного періоду 2018  року. Частка району в обласному обсязі реалізованої промислової продукції  становить 7,8  відсотків, це четверта позиція в обласному обсязі. Обсяг реалізованої  промислової продукції у розрахунку на одну особу  населення склав 33,4 тис. грн. (по області – 23,8 тис.грн.).

Обласні змагання з Годзю – рю карате в Рівному

Протягом двох днів, 26-27 жовтня, у місті Рівне в залі Школи карате Годзю-рю, проходив кубок Рівненської області з годзю-рю карате та кобудо. У змаганнях взяли участь три спортивні клуби: «Школа карате» місто Рівне, клуб бойових мистецтв «Сейкен» та клуб «Воїн» місто Костопіль.

Перше загальнокомандне місце здобули вихованці клубу «Школа карате»,  друге – клубу «Воїн», третє – клубу «Сейкен». Турнір був відбірковим для участі у кубку України, який відбудеться у місті Вінниця 21-23 листопада 2019 року.

Відповідно до графіку виїздів в населені пункти району відбувся виїзд «Мобільного соціального офісу» 23 жовтня 2019 року у Головинську сільську раду с. Головин з 17:00 год. до 18:00 год.

Виїзд провели:

Марчук Ніна Олексіївна – начальник управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації.

Трофимчук Галина Василівна –  начальник Костопільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр).

Мета проведення заходу:

 1. Забезпечення в межах  своїх повноважень реалізації державної політики соціального захисту населення.
 2. Суттєве покращення соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування за місцем  проживання.
 3. Підвищення  рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, які передбачені чинним законодавством.
 4. Сприяння ефективному «зворотному зв’язку» органів соціального захисту з населенням для оперативного реагування та задоволення актуальних потреб.

Основні питання:

 • Призначення житлових субсидій.
 • Пенсійне забезпечення.
 • Допомога «муніципальна няня».
 • Монетизація пільг.
 • Допомога при народженні дитини.

На особистому прийомі у фахівців «Мобільного соціального офісу» побувало 8 осіб.