Своєчасний розрахунок за енергоносії – запорука надання якісних житлово-комунальних послуг

22 лютого перший заступник голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль провів нараду із керівниками підприємств, установ, організацій житлово-комунального господарства району з питання розрахунків населення за житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії.

У ході проведення наради Олександр Сергійович проінформував присутніх, що станом на  01.02.2019 забезпечено оплату:

– за надані послуги теплопостачання на 75,46 % (спожито на суму  10911,5 тис. грн., оплачено – 8234,3 тис. грн.).

– за надані послуги з водопостачання та водовідведення складає 109,63 % (спожито на суму 1463 тис. грн.,  оплачено – 1603,9 тис. грн.);

– утримання житла – 94,5%  (спожито на суму 1488,8  тис. грн.,  оплачено 1406,6 тис. грн.).

У ході засідання за круглим столом було визначено, що найбільшими споживачами-боржниками теплової енергії категорії «інші» станом на 01.02.2019 перед ПП «Комуненергія» є:

1) ПП «Гончар» – 3648,5 грн;

2) ТзОВ Юнона брокер – 3521,47 грн;

3) ТзОВ «Аптека – центр» 21882,49 грн;

4) ФОП Козачук – 2792,27 грн;

5) ПП Маснічук М.В. – 5419,57 грн;

6) ПП «ЕКО» – 14216,65 грн.

Підприємства комунальної теплоенергетики району розрахувалися за спожитий природний газ на 71,5 % (спожито на суму 5664,42 тис грн. оплачено – 4050 тис. грн.

Звертаємося до всіх споживачів-жителів району з проханням провести розрахунки за енергоносії, що є запорукою надання якісних житлово-комунальних послуг.

 

УВАГА!!! ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!

Шановні краяни за даними Рівненського обласного центру з гідрометеорології 22 лютого на території Рівненщини очікується вночі та вранці місцями значний мокрий сніг та налипання снігу. Вночі та вранці пориви північного вітру 15 – 20 м/с. Впродовж доби на дорогах ожеледиця. При будь яких надзвичайних ситуаціях телефонуйте за номерами 101 та 102.

Відбулося засідання районної комісії з питань призначення всіх видів допомог, житлових субсидій та пільг

20 лютого 2019 року о 15 год. 00 хв. в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації,  відбулося засідання районної комісії з питань призначення всіх видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг.

Головувала Кіптель Оксана Анатоліївна  –  заступник голови Костопільської районної державної адміністрації.

На розгляд комісії було подано 165 справ з них:

159 – по призначенню житлових субсидій;

6 – по призначенню соціальних допомог;

0 –  по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків) багатодітних  сімей за фактичним місцем проживання.

За результатами розгляду було призначено  163 справи з них:

157 – по призначенню житлових субсидій;

6 – по призначенню соціальних допомог;

0 – по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків) багатодітних  сімей за фактичним місцем проживання.

Відмова  1 справа:

0– по призначенню соціальних допомог;

1 – по призначенню житлових субсидії.

До з’ясування 1 справа:

1 – по призначенню житлових субсидії;

0 – по призначенню соціальних допомог.

Присутніх було 8 осіб.

“Мобільний соціальний офіс” побував у Малій Любаші та Борщівці

20 лютого 2019 року відбувся виїзд “Мобільного соціального офісц” у  Малолюбашанську об’єднану територіальну громаду: с. Мала Любаша   з 10.00 год.  до 11.00 год. та с. Борщівка з 11 год. 30 хв. до 12 год. 30 хв.

Виїзд провели:

Марчук Ніна Олексіївна – начальник управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації.

Трофимчук Галина Василівна –  начальник  Костопільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Рівненської області.

Мета проведення заходу:

  1. Забезпечення в межах своїх повноважень реалізації державної політики соціального захисту населення.
  2. Суттєве покращення соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування за місцем проживання.
  3. Підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, які передбачені діючим законодавством.
  4. Сприяння ефективному «зворотному зв’язку» органів соціального захисту з населенням для оперативного реагування та задоволення актуальних потреб.

Основні питання:

  • Пенсійне забезпечення.
  • Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям.
  • Призначення житлових субсидій на тверде паливо.
  • Призначення житлових субсидій.
  • Пільги учасникам АТО.

На особистому прийомі у фахівців «Мобільного соціального офісу» побувало 10 осіб.

ДПЗКУ розпочала весняну форвардну програму

Державна продовольчо-зернова корпорація України розпочала реалізацію програми закупівель зерна врожаю 2019 року.

Традиційно, програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходитиме у два етапи.

На першому етапі сільгоспвиробнику потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати необхідний пакет документів та укласти договір поставки безпосередньо у центральному офісі корпорації. Після підписання договору, держкорпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгоспвиробника у розмірі 3600 гривень за одну тонну зерна з урахуванням ПДВ.

На другому етапі ДПЗКУ проводить остаточний розрахунок  після передачі зерна у власність корпорації.

Цього року вартість коштів становитиме від 9,5% до 13% річних в залежності від кількості законтрактованого товару та базису поставки. Враховуючи те, що програма закупівель зерна майбутнього врожаю в ДПЗКУ проводиться вже не перший рік, корпорація пропонує додаткову знижку у розмірі 0,25% тим сільгоспвиробникам , які приймають участь в програмі 2 і більше років. А також, додаткову знижку у розмірі 0,25% отримують фермери при укладанні Аграрної розписки.

Відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів можна отримати у Волинсько-Рівненському регіональному відділі  ПАТ “ДПЗКУ” за тел. (050) 573-99-81, (063) 433-76-64.