Рівненщина готується до проведення Всеукраїнського перепису населення у 2020 році

На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення (зі змінами) Головне управління статистики у Рівненській області розпочало виконання комплексу робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення 2020 року. (більше…)

14 червня у Києві відбудеться Форум бізнес- та IT-лідерів 2019

Наймасштабніший безкоштовний захід для представників бізнесу та ІТ-спільноти ― Форум бізнес- та IT-лідерів.

Більш ніж 30 спікерів поділяться з учасниками своїми ідеями, досвідом та експертизою. Для них виступлять топ-менеджери Biopharma, Датагруп, Deloitte, Terrasoft, IDC, Egritech, Сушия, Autobooking, ТАВРИЯ В, TEDIS Ukraine, RIA.com, CX Design, Gelarty та інших лідерів ринку.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу.

#accelerate ― стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

#thecustomer ― кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.

#transformation ― способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання.

#everyone-a-developer ― епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

#process-excellence ― передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.

#tech-point ― як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації.

#how-to ― практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.

#best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень.

#it-ecosystem ― знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.

#braindates ― клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

Форум бізнес-та IT-лідерів проводиться в рамках Глобального туру Terrasoft ― серії безкоштовних заходів по всьому світу, метою яких є обмін досвідом та знаннями в різних питаннях управління організацією. Отримані знання та інсайти допоможуть знайти нові можливості для зростання і стануть драйвером змін у вашій компанії.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа,1.

Участь безкоштовна. Дізнатися деталі та зареєструватися для отримання персонального квитка можна на сайті Форуму.

Щомісячні виплати потерпілим на виробництві зросли на 5%

З першого березня 2019 року Фондом соціального страхування України було здійснено перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, а також членам їх сімей. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат становить 1,05.

Виплати зросли на 5% для понад 208 тис. осіб, на здійснення перерахунку у бюджеті Фонду закладено 298,3 млн гривень. Водночас, за підсумками першого півріччя 2019 року коефіцієнт перерахунку може бути підвищено, виходячи із фінансових можливостей Фонду соціального страхування України.

Перерахунок здійснено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 року № 160 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого».

У 2018 році Фонд соціального страхування України провів три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат. За підсумками першого етапу осучаснення з 01.01.2018 сума виплат збільшилась для майже 170 тисяч осіб. Крім того, з 01.03.2018 розмір страхових виплат було збільшено на 20% для всіх потерпілих на виробництві. Під час третього етапу перерахунків виплати було підвищено для 4,2 тис. потерпілих з низьким розміром заробітної плати перед настанням страхового випадку, середній розмір щомісячних виплат у них збільшився на 49,5%.

Зазначимо, упродовж минулого року Фонд фінансував щомісячні страхові виплати для понад 208 тис. осіб, з яких понад 47 тис. є внутрішньо переміщеними особами. Загальна сума видатків склала 7,6 млрд грн.

Фонд соціального страхування України

Костопільські рятувальники застерігають!

Доволі часто до трагічних наслідків на воді призводить людська необережність, недбалість та не дотримання правил поведінки на воді. Як говорить українське прислів’я: «Не знаєш броду, не лізь у воду».

Найбільше занепокоєння у Костопільських рятувальників викликають стихійні або так звані «дикі» пляжі на водоймах. Не дивлячись на те, що в таких місцях встановлюються попереджувальні таблички із забороною купатися, люди все ж нехтують застереженнями та наражають своє життя на небезпеку.

Враховуючи вищевикладене, Костопільський РС Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області в котрий раз звертається до жителів Костопільського району з проханням дотримуватися правил поведінки на воді. Купайтеся лише у спеціально визначених та облаштованих для цього місцях, де є рятувальні пости.

Не запливайте за огороджувальні буї, не пірнайте з містків, дамб, дерев, високих берегів, не купайтеся в нетверезому стані, а також ні в якому разі не залишайте без нагляду дітей!

Будьте вкрай уважними та дотримуйтесь правил безпечної поведінки під час відпочинку на водоймищі.

        Правила порятунку людини на воді:

  • насамперед витягніть потерпілого на берег, покладіть на спину, очистіть дихальні шляхи;
  • зробіть потерпілому два повільні вдихи – “рот у рот“;
  • якщо повітря від вдихів не проходить у легені постраждалого – зробіть 6-10 поштовхів руками під грудиною;
  • обов’язково слідкуйте за пульсом постраждалого, перевіряйте його не менше 10 сек., якщо пульсу немає – робіть непрямий масаж серця;
  • постраждалий отямився – не дозволяйте йому підводитися, хай роздихається як слід;
  • у будь-якому випадку врятованому необхідна медична допомога, по можливості викличте “швидку допомогу“.

Вже майже 600 млн грн «теплих кредитів» отримали українці у цьому році

Програма «теплих кредитів» – у самому розпалі.Минулого тижняукраїнські родини залучили ще близько 50 млн грн. «теплих кредитів» для термомодернізації будинків, зокрема:

– 33 млн грн – на утеплення приватних будинків;

– більше 15 млн грн – для ОСББ;

– майже 2 млн грн – на твердопаливні котли.

Загалом, у 2019 р. понад 47 тис. родин вже отримали в банках близько 600 млн грн «теплих кредитів».

«Звертаю увагу, що це вже більша частина від усього прогнозованого обсягу кредитування у ц.р. – 1,1 млрд грн «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн гривень)», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Водночас Голова нагадав, що додаткову компенсацію надає місцева влада (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). На сьогодні виділено 140 млн грн із місцевих бюджетів на співфінансування «теплих кредитів».

«Скористайтеся вдалою нагодою одержати подвійну чи навіть потрійну компенсацію на енергоефективні заходи для своїх осель!», – підсумував С.Савчук.