Рятувальники нагадали населенню про заборону спалювання сухої рослинності

13 вересня  працівники 19 державної пожежно-рятувальної частини Головного Управління ДСНС України у Рівненській області провели обхід житлового сектору Малолюбашанської об’єднаної територіальної громади та нагадали людям про найважливіше: спалювати суху траву категорично заборонено! Окрім шкоди довкіллю, це явище таїть у собі чимало інших небезпек.

Зокрема пояснили, що при спалюванні трави, сміття або гілля поблизу житлових будинків чи господарських споруд полум’я з вогнища може перекинутися на ці будівлі та знищити їх, тим самим, завдавши значних збитків.

Також у ході рейду рятувальники розповіли населенню, що ліквідація пожеж внаслідок загорання сухої рослинності становить чимало труднощів, пов’язаних із швидким поширенням вогню на велику площу. Та пояснили, що для загорання сухої рослинності достатньо недбало кинутого недопалку поблизу або необережного поводження з вогнем, тому рятувальники закликають людей бути уважними поблизу полів, лісосмуг та дотримуватись правил пожежної безпеки, щоб від необережних дій громадян не виникло пожежі.

Інформація щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати у районі станом на 01.09.2019

У районі працює районна тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати  та зайнятості населення (далі – тимчасова комісія).

Протягом січня – серпня 2019 року у районі відбулося 8 засідань тимчасової комісії, на якому було заслухано 90  інформацій керівників підприємств, зокрема:

32 – із питання заборгованості з внесків до Пенсійного фонду України в районі;

0 – із питання заборгованості по виплаті заробітної плати;
1 – щодо нарахувань середньомісячної заробітної  плати у розмірах нижче законодавчо встановленої;

57 – щодо заборгованості платників району зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Керівникам підприємств – боржників зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з внесків до Пенсійного фонду України рекомендовано частково або повністю погасити існуючу заборгованість у відповідні терміни.

Станом на 01.08.2019 заборгованість із виплати заробітної плати у районі відсутня.

Серед працівників та керівників підприємств різних форм власності продовжується проведення роз’яснювальної роботи щодо норм трудового законодавства, порядку реєстрації трудових договорів, сплати страхових внесків та переваг легалізації робочої сили.

У районі постійно проводиться інформування громадськості щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Інформацію щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати у районі надано Костопільському відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області.

Комісія прийняла позитивні рішення по 529 справах із 536

10 вересня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації відбулося засідання районної комісії з питань призначення всіх видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Кіптель.

На розгляд комісії подано було подано 536 справ , в тому числі 520 – по призначенню житлових субсидій; 12  – по призначенню соціальних допомог; 4 –  по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків).

За результатами розгляду було призначено 529 справ з них:

515 – по призначенню житлових субсидій;

10 по призначенню соціальних допомог;

4 по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків).

Управління Державної казначейської служби України у Костопільському районі Рівненської області повідомляє

Із 05 серпня 2019 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова № 162), згідно з якою в Україні номер банківського рахунку буде формуватися за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів, а саме: код країни + контрольний розряд + код банку + рахунок клієнта ИА + пп +пппппп + ссссссссссссссссссс де код країни: 2-значний, відображається великими літерами (иА), визначає код країни, у якій функціонує фінансова установа, що обслуговує IBAN; контрольний розряд: 2 цифри, розраховані відповідно до алгоритму розрахунку контрольного розряду; код банку: це шестизначний цифровий код фінансової установи, що обслуговує рахунок клієнта; рахунок клієнта: складається з 19 символів.

У випадку якщо номер рахунку має менше, ніж 19 символів, тоді до нього додається відповідна кількість нулів, що проставляються перед номером рахунку. Рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів). Звертаємо увагу, що з 01 жовтня 2019 року до 31 жовтня 2019 року діє перехідний період, а з 01 листопада 2019 року – у постійному режимі. Ознайомитися з реквізитами нових рахунків можна на вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Рівненської області.

«Рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування перед початком навчального року»

27 серпня рятувальники 19-ї державної пожежно-рятувальної частини у відповідності до план-графіку відпрацювання документів оперативного реагування та перед початком навчального року,  провели практичне відпрацювання на КЗ «Костопільський обласний ліцей – інтернат    І-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної  ради, що розташована за адресою: м. Костопіль, вул. Д. Галицького, 5

  Співробітники ДСНС звернули увагу на дотримання вимог нормативних документів у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки відповідальними посадовими особами об’єкта,  перевірили стан зовнішнього протипожежного водопостачання та відпрацьовано проведення оперативних дій аварійно-рятувальних підрозділів з ліквідації надзвичайних ситуацій та пожеж у разі їх виникнення.

В ході відпрацювання документів оперативного реагування та іншої необхідної документації з керівництвом об’єкту було обговорено комплекс заходів для успішного проведення оперативних дій аварійно-рятувальних підрозділів з ліквідації надзвичайних ситуацій та пожеж у разі їх виникнення із залученням пожежної техніки та особового складу пожежно-рятувального підрозділу.