05 червня 2019 року за доручення голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи відбулась робоча зустріч першого заступника голови РДА Олександра Коваля  із представниками компанії ТОВ «Захід Диліжанс», яка стала переможцем тендеру з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них по Костопільському району.

У ході зустрічі здійснено виїзд на ділянку автомобільних доріг  місцевого значення  (О181017) Південний під’їзд до м. Костопіль та (О181016) Північний під’їзд до м. Костопіль,  визначено об’єми та терміни початку проведення ремонтних робіт.

Додатково інформуємо, що загалом у 2019 році на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них на території району за результатами тендерної процедури буде витрачено понад  3,3 млн грн.

Варто зазначити, що в 2018 році розроблено проектно-кошторисну документацію повного капітального ремонту автомобільних доріг місцевого значення  (О181017) Південний під’їзд до м. Костопіль та (О181016) Північний під’їзд до міста Костополя.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>