Сьогодні, 26 квітня 2019 року, із нагоди 33-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання за круглим столом за участі заступника голови Костопільської райдержадміністрації Оксани Кіптель, заступника голови Костопільської районної ради Юрія Кузнюка, заступника міського голови Володимира  Волоса,  заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Костопільської райдержадміністрації Олександра Власюка, керівника районної громадської організації «Об’єднання учасників ліквідації аварії на ЧАЕС» Віктора Бондаря, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

У вступному слові Кіптель О.А. подякувала ліквідаторам за їхній неоціненний подвиг і зазначила, що районна влада реагує на звернення громадян, які віднесені до даної категорії, надає допомогу як матеріальну, так і консультаційно-організаційного характеру в питаннях щодо  покращення матеріально – побутових умов ліквідаторів, забезпечення всіма соціальними пільгами згідно із законодавством України.

У ході зустрічі членами районної громадської організації «Об’єднання учасників ліквідації аварії на ЧАЕС» були підняті питання, що стосуються пенсійного забезпечення, надання субсидій, отримання путівок для санаторно-медичного лікування, медичних послуг із зубопротезування тощо, на які відповідні спеціалісти надали обгрунтовані відповіді.

Після завершення  засідання учасники заходу вирушили до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, який знаходиться  в центрі міста біля меморіалу Слави, де поклали квіти до підніжжя пам’ятника та вшанували хвилиною мовчання пам’ять ліквідаторів, які віддали своє життя заради порятунку людства від пекла радіації.

А також учасники заходу вшанували пам’ять тих, чиє життя забрала ядерна катастрофа, поклавши квіти до пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля», розташованого на території ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам`яті та не дають забути про цю страшну трагедію.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>