25 листопада  2020 року на базі навчально-консультаційного пункту у м.Костопіль, як структурного підрозділу НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, із метою підвищення кваліфікації проведено навчання з питань пожежної безпеки керівників закладів освіти,  культури, органів місцевого самоврядування  та відповідальних осіб за організацію роботи консультаційних пунктів територіальних громад.

Навчання проведено за участі майстрів виробничого навчання Рівненських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІ категорії Андрія Мощука, Алли Тищенко та завідувача НКП у м. Костопіль Василя Кушнірчука.

Під час занять залучені до навчання посадові особи ознайомились із нормативно-правовим забезпеченням щодо вимог у сфері пожежної безпеки, порядку проведення інструктажів з працюючим персоналом та організації роботи консультаційних пунктів щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях при органах місцевого самоврядування.

Учасники навчального процесу поновили знання щодо порядку дій при виникненні пожежі та користуванні вогнегасниками, форми оформлення куточків з цивільного захисту на підпорядкованих об’єктах.

По завершенню заняття учасникам надані методичні рекомендації щодо підготовки плануючої документації.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>