На території Костопільської газонаповнювальної станції ДП «Пропан» відбулися тактико-спеціальні навчання. Згідно з тактичним задумом у адміністративному приміщенні виникла пожежа. Горіння супроводжувалось значним задимленням. Існувала загроза перекидання вогню на сусідні приміщення.

Про подію адміністрація об’єкту повідомила рятувальників за телефоном «101», які терміново розпочали евакуацію і вжили заходів щодо гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.

20170927105635Після отримання інформації про пожежу, оперативно-диспетчерська служба ДПРЧ-19 ДСНС України у Рівненській області направила до місця події підрозділи Костопільського гарнізону, а також повідомила інші екстрені служби міста.

По прибуттю бійці ДПРЧ-19  організували розвідку,  евакуювали з осередку пожежі умовних потерпілих, надали їм домедичну допомогу, здійснили розстановку сил і засобів, передбачених для ліквідації такого роду надзвичайних подій, провели бойове розгортання з прокладанням магістральних ліній для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі. Навчання проводилось планово.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>