– Це лише початок справи, – зазначив голова райдержадміністрації Олександр Середа  під час наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, підприємств і відомств України у Костопільському районі, – планується зібрати достатню суму, щоб забезпечити молодих спецілістів медицини житлом.

Очільник  Костопільщини привітав із перемогою на велоперегонах, що проходили у рамках Дня молоді та Дня Конституції України, колектив відділу освіти, очолюваний Наталією Беляновською, передав освітянам подарунок – туристичний намет (перше місце розділили команди райдержадміністрації та відділу освіти райдержадміністрації).

Під час наради  Олександр Адамович акцентував увагу на таких питаннях: підготовці  керівників структурних підрозділів до звіту щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку Костопільського району за І півріччя 2017 року, стану проведення капітальних та поточних ремонтів у загальноосвітніх закладах району, виконанні місцевих бюджетів, реформуванні медичної галузі в районі та придбанні житла для лікарів, котрі поповнять з 1 серпня ряди медичних працівників краю.

Тамара Руденко, виконуюча обов’язки начальника фінансового управління райдержадміністрації інформувала, що станом на 7 липня до місцевих бюджетів району надійшло 55904,2  тис.грн. при плані з урахуванням змін на січень-липень 2017 року 62297,5 тис. грн., відсоток виконання складає 89,7; до районного бюджету надійшло власних доходів загального фонду 32636,0 тис.грн. при плані 36174,1 тис.грн., відсоток виконання – 90,2.

До спеціального фонду районного бюджету у липні поточного року надійшло 1144,4 тис.грн. коштів від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності, які згідно із рішенням сесії районної ради від 18.05.2017  № 262 «Про затвердження оцінки та проведення відчуження (продажу) майна районної комунальної власності, що знаходиться за адресою: м.Костопіль, вул.Руданського, 5» мають бути спрямовані для придбання службового житла медичним працівникам, котрі його потребують.

За результатами  розглянутих під час наради питань її учасники отримали відповідні доручення голови райдержадміністрації.

 

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>