Костопільські рятувальники продовжують інформаційно-роз`яснювальну роботу з питань дотримання вимог пожежної безпеки.

13 лютого в 19 Державній пожежно-рятувальній частині Головного управління ДСНС України у Рівненській області з головами ОСББ та представникам БЖКП та КП «Будинкоуправління» проведено семінар-нараду з питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки житлового фонду. Під час практичної частини занять присутніх ознайомлено з пожежною рятувальною технікою пожежно-рятувального підрозділу, можливостями ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Фахівці ДСНС інформували про пожежі, які сталися з початку року на території міста, району та випадки загибелі на них людей, детально проаналізували основні причини виникнення пожеж та правила безпеки, яких необхідно дотримуватися. Співробітники служби порятунку окреслили ряд проблемних питань щодо протипожежного стану будівель та прибудинкових територій, намітили спільні заходи шодо посилення протипожежного стану в житловому секторі міста Костопіль.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>