Сьогодні, 11 червня 2018 року костопільчани, а саме жителі вул. Котляревського, вирішили зібратися разом та перекрити рух транспорту по вул. Степанській (біля Костопільської центральної районної лікарні), щоб вкотре привернути увагу керівництва міської влади та вирішити болючі питання.

Адже ще восени торік їм на дорогу висипали щебінь, але обіцянки відремонтувати проїжджу частину так і не виконали. Люди скаржаться, що вулицею неможливо пройти через пил, який піднімається в повітря під час щонайменшого вітру або руху транспорту.

Довідка.

Відповідно до публічних закупівель на виконання капітального ремонту вул. Котляревського м. Костопіль укладена угода №30к/18 від 30 травня 2018 року на будівельні роботи між замовником КП «Костопількомунсервіс» та підрядником ТзОВ «Укрбудреммонтаж Інжиніринг» м. Рівне. За умовами договору підрядна організація за 800,00 тис.грн. зобов’язується виконати капітальний ремонт дороги за сприятливих погодних умов в поточному році.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>