Сьогодні, 12 березня 2019 року, у приміщенні Костопільської районної державної адміністрації під головуванням Олександра Коваля, першого заступника голови райдержадміністрації, відбулося засідання районної комісії по встановленню розмірів орендної плати за використання земельних ділянок, які знаходяться у державній власності.

Відповідно до порядку денного розглянуто питання про встановлення розміру орендної плати за використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 0,7169 га із земель запасу, яка розташована на території Яполотської сільської ради Костопільського району Рівненської області та про встановлення розміру орендної плати за використання земельної ділянки площею 0,3002 га із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, яка розташована на території Деражненської сільської ради Костопільського району Рівненської області.

За результатами розгляду вищезазначених питань  членами комісії прийнято рішення:

  1. Схвалити розмір орендної плати за використання земельної ділянки площею 0,7169 га сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Яполотської сільської ради Костопільського району Рівненської області у розмірі 12 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що складає 1585,55 грн. (тисяча п’ятсот вісімдесят п’ять гривень п’ятдесят п’ять копійок), на рік.
  2. Схвалити розмір орендної плати за використання земельної ділянки площею 0,3002 га, яка, відповідно до договору оренди від 28 жовтня 2011 року, зареєстрованого в управлінні Держкомзему у Костопільському районі за № 562348164000123, була передана в оренду строком на 5 років для організації виробництва з переробки деревини за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення та яка розташована на території Деражненської сільської ради Костопільського району Рівненської області, у розмірі 12 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що складає 17 535,46 грн. (сімнадцять тисяч п’ятсот тридцять п’ять гривень 46 копійок), на рік.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>